Mersin'de bahar temizliği yapacağız

Mersin'de bahar temizliği yapacağız.8881
  • Giriş : 09.12.2008 / 16:42:00

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, ''Mart ayında Mersin'de bahar temizliği yapacağız. Büyükşehir Belediyesinin yanı sıra merkezde 4 ilçeyi de alacağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bakan Tüzmen, AK Parti Mersin İl Teşkilatı'nca, Suphi Öner Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, yerel seçimler için aday adaylarının başvurularının devam ettiğini hatırlatarak, partililere peş peşe üç kez ''Mart ayında temizliğe hazır mısınız?' diye sordu.

Partililerden, aynı şekilde üç kez ''hazırız'' yanıtını alan Bakan Tüzmen, 29 Mart 2009'da yapılacak seçimlerde, sporculuğun verdiği centilmenlikle, ''kemer altı vuruş'' olmadan mücadele edeceklerini belirterek, ''Mart ayında Mersin'de bahar temizliği yapacağız. Büyükşehir Belediyesinin yanı sıra merkezde 4 ilçeyi de alacağız'' diye konuştu.

Belediye başkan adayları için kimseye işaret verilmediğini belirten Tüzmen, şunları kaydetti:

''Herkes eşit şartlarda. Onun için bütün arkadaşlarımıza yarış platformu açık. Demokratik bir platformda çalışmalar sürecek, herkes en iyi şekilde çalışıp, bahar temizliğine hazır olsun. Mersin'e yakışır bir büyükşehir belediye başkanı ve 4 merkez ilçe başkanı adayı çıkartacağız. Allah'a şükür kadromuz var, Mersinliler için en iyiyi yapmak istiyoruz. Bütün milletvekillerimizle, teşkilatımızla en iyiyi yapmaya gayret gösteriyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*