Mersin'de elektrik kesintisi

  • Giriş : 02.02.2007 / 00:00:00

Mersin'de, bazı belde, mahalle ve köylerde tesis yenileme çalışmaları nedeniyle 3-10 Şubat tarihleri arasında elektrik kesintileri yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tedaş'tan yapılan açıklamada, 3 Şubat Cumartesi günü Karacailyas beldesi, 4 Şubat Pazar günü Karacailyas, Yeni Taşkent ve Bahçeli beldeleri ile Yampar, Yakaköy, Karacadağ, Taşcılı ve Parmakkurdu köylerine, 5 Şubat Pazartesi günü Sağlık, Osmaniye, Ziya Ayan, İnönü, Mithat Toroğlu ve Tozkoporan mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Ayrıca, 6 Şubat Salı günü Sağlık, Yusuf Kılıç, Osmaniye, Ziya Ayan, İnönü, Mithat Toroğlu ve Palmiye mahalleleri, 7 Şubat Çarşamba günü Sağlık, Yusuf Kılıç, Ziya Ayan, Mithat Toroğlu, Tozkoporan, Çukurova, Çavuşlu, Eğriçam ve Barbaros mahalleleri, 8 Şubat Perşembe günü Sağlık, Yusuf Kılıç, Osmaniye, Ziya Ayan, İnönü, Cumhuriyet, Gazi ve Palmiye mahalleleri, 9 Şubat Cuma günü Sağlık, Yusuf Kılıç, Osmaniye, Ziya Ayan, Mithat Toroğlu, Tozkoporan, Çukurova, Çavuşlu, Eğriçam ve Barborus mahalleleri ile 10 Şubat Cumartesi günü Sağlık, Yusuf Kılıç, Osmaniye, Ziya Ayan, İnönü, Cumhuriyet, Gazi ve Palmiye mahallelerine elektrik verilemeyecek. Kesintilerin, 08.00-17.00 saatlerinde uygulanacağı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious