Mersin'de feci kaza: 1 ölü 19 yaralı

  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

Mersin'de tarım işçilerinin taşıyan bir minibüse başka bir minibüsün çarpması sonucu meydana gelen kazada adeta can pazarı yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mehmet Sait Arvas yönetiminde ki 33 R 7352 plakalı minibüs, Mersin istikametinden Tarsus istikametine giderken Kazanlı Kavşağında kontrolden çıkarak Mersin'e gitmekte olan Halil İbrahim Sarıgün idaresindeki 33 S 5558 plakalı tarım işçilerini taşıyan minibüse çarptı. Çarpmanın etkisi ile devrilen minibüste bulunan işçiler yola saçıldı. Neye uğradığını anlayamayan işçiler yol ortasında yardım beklerken, yakınlarını kaybeden yaralılar ambulans binmek istemedi.

Kaza yerinde annesinin kucağında yaralı olarak bekleyen küçük bir çocuk ise şaşkınlık içinde ne olduğunu anlamaya çalıştı. Yaralılar olay yerine gönderilen ambulanslarla Mersin Devlet ve Mersin Toros Hastanelerine sevk edildi.

Mehmet Sarıgün'ün hayatını kaybettiği kazada yaralananların isimleri ise şöyle: Hasan Ergül, Cüneyt Ergül, Emin Çeken, Ramazan Şengül, Beyza İleri, Asiye Şengül, Selda İleri, Erkam Şengül, Rojat İleri (2), Osman Gündoğdu, Gülseren Gündoğdu, Necla Yaman, Yasemin İleri, Hasan Şen, Halil İbrahim Sarıgül, Ceylan Sarıgül, Aysel Hergün, Mehmet Sait Arvas.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious