Mersin'de şırıngalı saldırgan yakayı ele verdi

Mersin'de şırıngalı saldırgan yakayı ele verdi.13121
  • Giriş : 16.02.2008 / 12:20:00
  • Güncelleme : 16.02.2008 / 12:57:03

Mersin'in Tarsus ilçesinde 7 kişinin bacağına şırıngayla kezzap sıktığı iddia edilen kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde, ilk başta iki ilköğretim öğrerencisin bacaklarına şırınga ile kezzap yada asit tarzı yakıcı bir madde sıkan, sonra da, 2’si hemşire 3 kadına benzer saldırı yapan bir kişi yakalandı. Hürriyet'te yar alana habere göre Saldırganın üzerinde 2 adet şırınga çıktı.

Tarsus’ta pazartesi gününden bu yana 7 kişiye şırıngalı saldırıda bulunan 28 yaşındaki D.K., MOBESE kamerasıyla yapılan takiple yakalandı. Gerçekleştirdiği saldırılarla Türkiye’nin gündemine oturan zanlının yakalanması için Tarsus Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı olağanüstü önlem bugün sonuç verdi. Kadın sivil polislerin ‘tuzak’ olarak devriye gezdiği bölgede bugün sabah 2 kız öğrencinin saldırıya uğraması üzerine bölgeyi ablukaya alan polis, MOBESE kamerasından Langen Bulvarı’ndaki Yeşilyurt Apartmanı’na girdiği saptanan saldırgan, burada üzerindeki bir şırınga ile kıskıvrak yakalandı.

28 yaşındaki 1.90 metre boşundaki D.K., ifadesi için Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Bereli ve sakalsız olan ve daha önce saldırıya uğrayan kızların verdiği eşkale de uyan D.K.’ın, saldırıları neden gerçekleştirdiği araştırılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious