Mersin'den Tarkan'a rakip

Mersin'den Tarkan'a rakip.9798
  • Giriş : 15.06.2007 / 22:43:00
  • Güncelleme : 15.06.2007 / 22:46:42

Mersin’in merkeze bağlı Mezitli Beldesi’nde, Martı Oteli Antik Bar’da sahne alan Azeri asıllı Türk Sanatçı Elnur’u, bayan hayranları Tarkan’a rakip gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Genç kızlar Elnur’u geleceğin yıldızı olacak nadir seslerden biri olduğunu ifade etseler de o, ‘mütevazı olmak lazım’ diyerek, “hayranlarım beni Tarkan’ın tahtına layık görüyorlar. Tarkan tartışmasız büyük bir star, ama  ben sesimle  kimseyi kendime  rakip görmüyorum. Önemli olan sestir star olmak değil” şeklinde konuştu.

 

Ayrıca Türkiye’de ki turuncu renkli olan tek 2007 model Hummer H3X arabasının haklı gururunu yaşıyan Elnur, “Türkiye’de benim yaptığım işi bugün hiç kimse yapmıyor ve yaptığım her işte çok başarılıyım’ şeklinde konuştu. İşte Elnur’un mütevazi açıklaması:

 

‘Günün 15 saatini çalışarak geçiriyorum. Ve Anadolu’dan başladım turnelerime istesem İstanbul’da bir iki magazin muhabirini ayarlayıp bir iki televizyon programına katılarak çok çabuk şöhret olabilirdim. Ama ben sesimle Anadolu’nun birçok ilinde hayranlarımla güzel bir gelecek oluşturuyorum. Bir gecede sabun köpüğü gibi sanatçı olup kaybolanlardan olmak istemiyorum. İstesem bu sesle istediğim Tv programına çıkıp istediğim sansasyonu yapabilirim. Ama ben Anadolu insanın temiz duyguları ve destekleriyle İstanbul piyasasına sağlam dönmek istiyorum. Türkiye’de her ses sanatçısı İstanbul’dan başlamak ister ben İstanbul’dan  değil Anadolu’yu tercih eden nadir insanlardan biriyim!’

 

Arabasının kendisine uğur getirdiğini kaydeden sanatçı yıllardır istikrarlı çalışmasının karşılığında Hummer ile kendini ödüllendirdi.

 

Sahne aldığı Antik Bar’da mikrofonu eline alan sanatçı Türkçe Pop ve Azeri şarkılarla kendisini izlemeye gelenleri sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendirtirken, konukların arasına karışıp onlara şarkı söyletmesi de renkli görüntüler oluşturuyor.

 

 

2007’nin Kış başında ilk albümünü çıkaracak olan sanatçı, Antalya ve Mersin’deki meslektaşlarına da meydan okudu.

 

Antalya’nın seçkin otellerinde sahne aldıktan sonra Mersin’e gelen Elnur, sesini dinleyip örnek alacağı hiçbir sanatçının olmadığını söyledi.

 

Konservatuar mezunu olan sanatçı, kaliteli müzik yapan tek sanatçının kendisi olduğunu ve alçak gönüllülük yapmak istemediğini de ifade etti. Elnur, “Sesime ve kaliteme güveniyorum, Antalya ve Mersin’de sahne alan sanatçıların hiç biri benim gibi istikrarlı değil”  dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious