Mert Nobre'den F.Bahçe açıklaması

Mert Nobre'den F.Bahçe açıklaması.12478
  • Giriş : 14.01.2009 / 18:10:00
  • Güncelleme : 14.01.2009 / 18:05:20

Beşiktaşlı futbolculardan Mert Nobre ve Rodrigo Tello kamp yaptıkları Antalya'daki otelde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Nobre Fener'den teklif aldı mı?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Toplantıda ilk sözü alan Nobre, Fenerbahçe'den teklif almadığını belirterek, ''Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Menajerimle görüşüldü. Bir kez daha görüşülecek benim fikrim burada devam etmek. Fenerbahçe'den teklif almadım. Ligin bitmesine 6 ay kaldı ama herkes başka şeyler düşünüyor. Bizim güzel bir mazimiz var ama böyle haberlerin çıkması doğal. Her gün menajerimle konuşurum. Bana böyle bir şey söylemedi'' dedi.

''HAKEMLER ALEYHİMİZDE ÇOK DÜDÜK ÇALDI''-

Nobre ayrıca hakemlerin bir çok maçta aleyhlerine düdükler çaldıklarını belirterek, ''Aleyhimize çalınan düdükler büyük rol oynadı. Her insan hata yapabilir ama bu kadar hata yapılınca insanların aklında soru işareti oluyor. Galatasaray maçında benim attığım ve Belediye maçında attığımız golde tek faktör formalar. Böyle durumlar bizi rahatsız ediyor. Üzerinde baskı hissetmeyen küçük takımda oynasın. Beşiktaş'ta oynayan futbolcu üzerinde baskıyı kabul etmek zorunda. İlk yarıda aptalca puanlar kaybettik. İkinci yarıda bunları kaybetmeyeceğiz. İlk yarıda çok düşüşler yayadık. Ama daha ölmedik altı puan var. Bu fark büyük fark değil" diye konuştu.

TELLO: ''MUSTAFA DENİZLİ İLE PERFONMANSIM ARTTI''-

Bu arada toplantıya katılan Tello ise Mustafa Denizli'nin gelişi ile perfonmansının arttığını ifade ederek, ''Mustafa hoca geldiğinden itibaren benimle konuştu ve daha çok sevdiğim yani ortada oynatmaya başladı. Daha çok ileri çıkma şansı yakaladım. Bu durum beni daha çok hırslandırdı. İkinci yarı için çok büyük beklentimiz var. Maçları tek tek tek değerlendireceğiz. Fikstür avanjtmiz var. Şampiyonluk yarışında en önemli rakibimiz Galatasaay daha önde gözüküyor. Ama son sezonlarda şampiyonluk yarışının katılantakım sayısı fazlalaştı. Bu sezon derbi ve zorluk derecesi yüksek maçların kazanılamaması, Fenerbahçe maçında iyi oynamamıza rağmen kazamayışımız, Galatasaray maçında da Delgado'nun atılması maçın kopma noktası oldu'' dedi.

Tello, takıma katılan Yusuf'unda Türkiye'deki sayılı yetenekli futbolculardan biri olduğunu söyleyerek, ''Galatasaray'dan Lincoln ve Arda Alex ve Yusuf beğendiğim futbolcular. Bütün maçlarda oynamak istiyorum. Ama bazı maçlarda sakatlığım vardı. Yüzde yüz performansımı yakalayamadım'' diye konuştu.

''ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN ÇOK TAKIM VAR''

Şilili futbolcu ligdeki rakipleri aralarında önemli bir puan farkının bulunmadığınıda açıklayarak, ''Sadece altı puan fark var. Herkes altıncı olduğumuzu konuşuyor. Ama bu sezon şampiyonluk yarışında çok takım var. Taraftarımız endişelenmesin. Biz endişelenmiyoruz. Düdüğün ilk çaldığı andan sonuna kadar mücadele ederim. Benim milli takımın içinde mücadele ediyorum. Ama benim Milli Takımım beşiktaş. Ben de kazanma hırsı her zaman var ve devam edecektir. Kazanma hırsı olan bur ekebimiz. Bu seon bunu düyündük. Ama Futbol ufak detaylara bağlı. Ufak taktımlara hata yapsanız kazanabilirdiniz " dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*