Mesaj kavgası kanlı bitti

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Zonguldak'ın Kilimli beldesinde kız kardeşlerini cep telefonuyla rahatsız eden bir kişi ve arkadaşı, kızın 2 ağabeyini bıçaklayarak yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Kilimli'de oturan H.D., Kilimli Belde Belediyesi'nde zabıta memuru olarak çalışan İ.B.'nin kendisine cep telefonundan sürekli mesaj çekerek rahatsız etmesi üzerine, durumu ağabeyleri Hasan ve Hüseyin Demircioğlu'na bildirdi. Demircioğlu kardeşler, İ.B.'ye, kız kardeşlerinin cep telefonundan mesaj çekerek, Cumhuriyet caddesinde buluşmak istediklerini belirterek randevu verdiler. Buluşma yerine giden Demircioğlu kardeşler ile İ.B. arasında tartışma çıktı. Bu sırada olay yerinden geçen F.T., arkadaşı İ.B.'nin 2 kişiyle tartıştığını fark edince yanlarına giderek o da tartışmaya katıldı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce İ.B. ve F.T, yakınlarında bulunan bir balıkçının tezgahından bıçak alarak iki kardeşi çeşitli yerlerinden yaraladılar.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 2 kardeş ameliyata alınırken genel sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

Olayın ardından kaçan F.T. ile İ.B., polisler tarafından kısa sürede yakalandı. Zanlılar, bugün İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki ilk sorgulamanın ardından Zonguldak Adliyesi'ne çıkarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious