Meşhur eden yönetmen yakalandı!

Meşhur eden yönetmen yakalandı!.8556
  • Giriş : 04.02.2009 / 09:35:00

Kağıthane'de, kendisini yönetmen olarak tanıtıp, filmlerde oynatmak bahanesiyle kandırdığı genç kızlara cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen bir kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, arkadaşlık kurduğu genç kızlara kendisini yönetmen olarak tanıttığı iddia edilen A. H. Y'nin, filmlerde oynatacağı vaadiyle kandırdığı bazı kızları Gültepe Mahallesi'ndeki bir eve götürdüğü yönünde ihbar alan polis, söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Gözaltına alınan A. H. Y. ile kendisinden şikayetçi oldukları kaydedilen Serpil D. ve diğer 3 genç kız, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Şüphelinin ''Hırsızlık'', ''Dolandırıcılık'' ve ''Küçük yaştaki kızlarla cinsel ilişkiye girmek'' suçlarından emniyette kaydı olduğu öğrenildi.

A. H. Y'nin, Kağıthane Polis Merkezi'nde yapılan sorgusunda suçlamaları kabul etmediği ve ABD vatandaşı olduğunu iddia ettiği kaydedildi.

Hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra tekrar polis merkezine götürülen A. H. Y'nin, işlemlerinin tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*