Meşhur olma hikayesi film gibi

Meşhur olma hikayesi film gibi.9511
  • Giriş : 13.07.2008 / 22:25:00

Şovmen Ata Demirer, bugün bulunduğu noktaya hiç kolay gelmemiş. Demirer, meşhur olmaya çalıştığı yıllarda başından geçenleri içtenlikle anlattı. İşte film gibi hikaye...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın sunduğu 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan Ata Demirer, mesleğine karşı aşk duygusuna yakın bir duygu hissettiğini söyledi.

Para kazanmayı hiç bir zaman amaç olarak önüne koymadığını belirten Ata Demirer, meşhur olmadan önce Vitamin grubu ile söylediğini, barlarda çıktığını ve çeşitli yerlerde ufak oyunlar oynadığını anlattı.

Uğur Yücel ile tanıştığını ve şovu sırasında kendisine 2 dakika fırsat tanıdığını belirten Demirer, "Beni tuttu, sahneye attı. Seyirci yanıyor Zülfü Livaneli, Can Kozlu falan anormal bir seyirci kitlesi. Kendi şovunun ortasında 2 dakika fırsat tanıdı. Güldü seyirci. O da hisseti olacak gibi bir adam olduğumu. Sonra pek görüşemedik" dedi.

Ata Demirer'in meşhur olmak için büyük çaba harcadığı yıllarda yaşadığı şu hikaye ise bir hayli gülünçtü:

"Bi arkadaşımdan rica ediyorum, müzisyen olarak çalışıyor bu. 'Senin çalıştığın yerde 5 dakika, 10 dakika hikaye anlatsam' diyorum. O zamanki kız arkadaşım bunu kameraya çekse de biz o bantı alıp Leman Kültür'e götürsek. Cem Yılmaz oradan meşhur oldu, bekli bize de şans tanırlar diye. 'Tamam' dedi çocuk, gittik. Ortaköy'de bir bar. 'Yapın' dediler. Ama ışık yok. Yüzük satanlara gittim, yalvarıyorum. Çıkarttı 3'lü prizden masa ışığını verdi. Müşteriden rica ettik masasına koyduk, ışığı verdiler duvara. Ben bir çıktım arkada King-Kong varmış gibi gölge. Anlatıyorum hiç kimse gülmüyor, bu arada kamera kayıtta. Bir süre sonra onlar da algıladı. Ama komedyen filmi çeksem bu çok güzel bir hikaye."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*