"Messi'yi kıskanmıyorum"

  • Giriş : 15.06.2009 / 08:58:00

Real Madrid'in 94 milyon Euro karşılığında kadrosuna dahil ettiği Cristiano Ronaldo, yine gündeme damgasını vuracak açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rakip taraftarlar tarafından yuhalanmak ve ıslıklanmanın kendisi için bir sorun yaratmadığını; aksine daha fazla motive olduğunu belirtti. Old Trafford'da bir gün yeniden çıkması halinde tepki görmekten korkmadığını söyleyen Ronaldo, insanların kendisini ıslıklamasının hoşuna gittiğini ifade etti.

Manchester United'dan rekor transfer ücreti ile İspanya La Liga'ya geçiş yapan Portekizli süperstar, Fransız Futbol magazin dergisi So Foot ile yaptığı röpartajda şöyle konuştu:

"Beni sevenler olduğu gibi, sevmeyenler de var. Tribündeki insanların beni yuhalaması ya da ıslıklaması motive olmamı sağlıyor. Kötü sözler duymak ya da nefret dolu gözlerle bakan kişiler görmek beni alakadar etmiyor. Bazen kötü oynuyorsam, kendimi kötü hissederim ki; bu çok fazla olmaz. İyi bir oyuncu olduğumun ben de farkındayım. Kariyerim açısında daha da başarılı işlere imza atma amacındayım" dedi.

Messi ile kıyaslanması için de fikirlerini açıklayan Cristiano Ronaldo, kendisini başkalarıyla aynı kefeye koymadığını ve Messi'nin kıskanılacak bir tarafının olmadığını belirtti. Son olarak ise "Ben Cristiano Ronaldo'yum ve herşeyin en iyisini ben yapabilirim" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*