Metin Hara: Eşcinsel değilim, ilişkimden belli

Metin Hara: Eşcinsel değilim, ilişkimden belli.14095
  • Giriş : 14.07.2017 / 16:01:00
  • Güncelleme : 14.07.2017 / 16:04:29

Magazin basınına konuşan bomba gibi düşen ilişkide, taraflardan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile ilişki yaşamaya başlayan Metin Hara, hakkında çıkan eşcinsel iddialarına yanıt verdi. Adriana ise Metin Hara'ya duyduğu aşkı '35 yıl onu beklemişim' sözleriyle ifade etti.

Adriana Lima, Metin Hara’yla aşkı hakkında ilk kez konuştu. Dünyaca ünlü Brezilyalı top model, “reklam ilişkisi” yaşadıkları iddiasına da yanıt verdi.

Adriana Lima, Hara’ya duyduğu aşkı “Ben 35 yıl Metin’i beklemişim. El ele tutuşup yeni hayatımızı yaşayacağız” sözleriyle dile getirdi. Metin Hara da “Biz öpüşmekten çekinmeyeceğiz, komplo teorileri üretenler de izlemeye devam edecek” dedi.

Brezilyalı top model Adriana Lima da suskunluğunu bozdu, yeni ilişkisi hakkında ilk kez Gökhan Kimsesizcan’a konuştu

BENİM GÖNLÜM ZENGİN

“Zengin biri değilim ama benim gönlüm zengin” diyen Metin Hara, eşcinsel olduğu yönünde de dedikodular dolaştığını söyledi: “Benim eşcinsel olduğumu ve ‘Yol’ adlı kitabımı bu yüzden yazdığımı iddia ettiler. Beni fiziksel olarak beğenirler beğenmezler o ayrı ama eşcinsel değilim. Bu, ilişkilerimden de belli. Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz’la flörtlerim oldu. Hepsi güzel ruhlu insanlar. Ayrıca bunu kimseye ispatlamak zorunda da değilim.”

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*