Metin Şentürk Dubai'de koner verecek

  • Giriş : 03.12.2006 / 00:00:00

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, piyasaya yeni çıkardığı albümünün tanıtmı ve ilk konseri için eşi ile birlikte Dubai'ye gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeni albümü "Masal" ile birlikte gündeme gelen görme özürlü sanatçı Metin Şentürk, Dubai'de konser verecek. Yolculuk öncesinde Atatürk Havalimanı'nda eşi Fulya Şentürk ile gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı, yeni çıkan kaseti ile birlikte yurt dışı konserlerine ağırlık vereceğini belirtti. Şentürk, "Masal isimli albümüm yeni çıktı. Yurt dışı konserleri uzun süredir ihmal etmiştim, gidemiyordum. Yeni dönemde İngiltere, Almanya gibi Avrupa ülkelerinde konserler verip, oradaki hayranlarımla buluşacağım" dedi.

Gazetecilerin, "çocuk yapmayı düşünüyor musunuz" sorusuna Şentürk, "Evet çok istiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Kısmet bakalım" şeklinde yanıt verdi. Konser vereceği Dubai'de eşi ile birlikte bol bol alışveriş yapacağını söyleyen Şentürk, "Alışveriş yaparken gözümün önüne gelen her şeyi alıyorum" dedi. Şentürk'ün bu cevabına karşılık veren eşi Fulya Şentürk ise, "Metin benden daha fazla alışveriş yapıyor. Ben bir bavul alıyorsam Metin iki bavul alışveriş yapıyor. O konuda çok rahat" dedi.

Sanatçı Metin Şentürk ve eşi, akşam saatlerinde Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla Dubai'ye uçtu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious