Metin Şentürk'ten otomobil şov

  • Giriş : 14.02.2007 / 00:00:00

16 Şubat Cuma günü Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi'nde, trafiğe kapalı Esetçe Piknik Alanı'nda, Metin Şentürk otomobil kullanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ersin, yaptığı açıklamada, Şentürk'ün kaç kilometre mesafede otomobil kullanacağını kendisinin belirleyeceğini ifade eden Ersin, etkinlikte olası bir kaza ya da sağlık sorunlarına ilişkin gerekli tedbirlerin alınacağını ifade etti.

Ersin, Şentürk'ün, belediyenin organizasyonu kapsamında, engelli vatandaşların sorunlarına dikkati çekmek için otomobil kullanacağını, hız yapmasının söz konusu olmadığını belirtti. Ersin, “Sanatçı Şentürk'ün otomobil kullanmasını görmek isteyen bütün vatandaşlarımız parka gelebilir. Bunun için o gün belediye binası arkasından otobüste kaldıracağız” dedi.

Belediye olarak engelli vatandaşların sosyal hayata katılmalarına yönelik çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Ersin, bu kapsamda binalar ve alışveriş merkezi gibi yerlerin, engelli vatandaşlara uygun olarak inşa edilmesini sağladıklarını kaydetti.

Ayrıca belediye olarak sadece engelli vatandaşlar için “Sevgi otobüsü” adı altında araç tahsis ettiklerini belirten Ersin, bu otobüse binen engellilerden ücret alınmadığını hatırlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious