Metrobüs arıza yaptı vatandaş yolda kaldı

Metrobüs arıza yaptı vatandaş yolda kaldı.16379
  • Giriş : 26.06.2009 / 22:04:00

Avcılar'dan Zincirlikuy'u istikametine giden metrobüs Haliç Köprüsü çıkışında arızalandı. Yolcular diğer durağa yürüyerek geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Arıza nedeniyle metrobüsteki yolcular Okmeydanı durağına kadar yürüyerek giderken, Edirnekapı durağında da metrobüs kuyruğu oluştu.

Phileas marka metrobüs, Haliç Köprüsü çıkışında saat 20.00 sıralarında arızalandı. Metrobüste bulunan yolcular Okmeydanı durağına kadar metrobüs yolunda yürürken, her iki istikamette de bir süre metrobüs seferleri durduruldu. Her iki yönde de trafik durdurulunca Okmeydanı ve Edirnekapı duraklarında metrobüs kuyruğu oluştu.

Arıza yapan metrobüsün tamiri için teknik ekip çağrılırken, seferler kontrollü olarak verilmeye başlandı. Akşam eve dönüş saati olması nedeniyle yaklaşık yarım saat aksayan seferler duraklarda da yolcu yoğunluğuna neden oldu.

Öte yandan Çevizlibağ-Söğütlüceşme arasında sefer yapan metrobüs Okmeydanı sapağında arızalandı. İ.B.B'nin filoya yeni kattığı araç daha sonra tamir edilmek üzere Edirnekapı'daki İETT Garajına çekildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*