Mezarlıktaki esrarengiz ışığı kaydeden kız konuştu

Mezarlıktaki esrarengiz ışığı kaydeden kız konuştu.13935
  • Giriş : 12.02.2008 / 10:51:00

Cansu Kızılırmak, ikindi vakti yakınlarının mezarını ziyarete geldiklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sakarya'nın taraklı ilçesinde mezarlık ziyaretine giden bir grup bayan, mezarların üzerinde dolaşan yeşil renkli esrarengiz ışığı cep telefonuyla görüntüledi.

Işığın bir süre sonra insan yüzüne benzemesi bayanları korkuttu.  Mezarlıkta Cansu Kızılırmak'ın cep telefonu ile fotoğraf çektirmeye hazırlanan bayanlar, yeşil bir ışık fark ettiler. 

Işığı görünce korkan ancak görüntü almaya devam eden Cansu Kızılırmak ve yanındakiler, sürekli hareket halinde olan ve mezarların üzerinde dolaşan ışığın bir süre sonra insan yüzüne benzer bir şekil aldığını görünce panik yaşadı.

Cansu Kızılırmak, ikindi vakti yakınlarının mezarını ziyarete geldiklerini belirterek "Mezarlıktan çıkarken fotoğraf çektirmek istedik. Ben o an ışığı fark ettim. Ancak gözle görülmüyordu. Yalnızca telefonun ekranından bakınca görülüyordu. Sonra ışığın yüze benzediğini fark ettik. Işığı takip ettiğimizde bir mezardan diğerine geçiyor ve insan şekli alıyordu. Yerde cam, parlak bir metal veya yansıma kesinlikle yoktu. Daha sonra da korkup mezarlıktan ayrıldık" dedi. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious