MHP, adaylarının bir kısmını açıkladı

MHP, adaylarının bir kısmını açıkladı.8978
  • Giriş : 04.06.2007 / 23:36:00
  • Güncelleme : 04.06.2007 / 23:43:21

MHP, milletvekili seçimlerine ilişkin aday listesinin bir bölümünü açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


MHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 81 il ve 85 seçim çevresinden gösterilen milletvekili adayları YSK'ya bildirildi. Ayrıntılı tüm listenin yarın sabah saat 10.00'da MHP'nin internet sitesinde yayınlanacağı kaydedildi.

MHP, 22 Temmuz'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin aday listesinin bir bölümünü açıkladı. MHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 81 il ve 85 seçim çevresinden gösterilen milletvekili adayları YSK'ya bildirildi.

Ayrıntılı tüm listenin yarın sabah saat 10.00'da MHP'nin internet sitesinde yayınlanacağı kaydedildi. Açıklamaya göre, bazı adaylar ile seçime girecekleri il ve sıraları şöyle:

Açıklamaya göre, bazı adaylar ile seçime girecekleri il ve sıraları şöyle:

Yıldırım Tuğrul Türkeş - Ankara 1. bölge 1. sıra
Bekir Aksoy - Ankara 1. bölge 2. sıra
Ahmet Deniz Bölükbaşı - Ankara 2. bölge 1. sıra
Mustafa Cihan Paçacı - Ankara 2. bölge 2. sıra
Gündüz Sipahi Aktan - İstanbul 1. bölge 1. sıra
Mithat Melen - İstanbul 2. bölge 1. sıra
Meral Akşener - İstanbul 3. bölge 1. sıra
Oktay Vural - İzmir 1. bölge 1. sıra
Ahmet Kenan Tanrıkulu - İzmir 2. bölge 1. sıra
Sebahattin Çakmakoğlu - Kayseri 1. sıra
Tunca Toskay - Antalya 1. sıra
Faruk Bal - Konya 1. sıra
Metin Çobanoğlu - Kırşehir 1. sıra
Zeki Ertugay - Erzurum 1. sıra
Gürcan Dağdaş - Kars 1. sıra
Mehmet Şandır - Mersin 1. sıra
Mehmet Nacar - Kilis 1. sıra
Muharrem Şemsek - Çorum 1. sıra
Mehmet Ekici - Yozgat 1. sıra
Mustafa Mit - Sivas 1. sıra
Recai Yıldırım - Adana 1. sıra
Osman Çakır - Samsun 1. sıra
Münir Kutluata - Sakarya 1. sıra
Süleyman Turan Çirkin - Hatay 1. sıra
Osman Ertuğrul - Aksaray 1. sıra
Mümin İnan - Niğde 1. sıra
Metin Ergun - Muğla 1. sıra
Alim Işık - Kütahya 1. sıra
Bülent Didnmez - Nevşehir 1. sıra
Reşat Doğru - Tokat 1. sıra
Hasan Özarslan - Erzincan 1. sıra
Engin Şanlıtürk - Gümüşhane 1. sıra
Şaban Kardeş - Bayburt 1. sıra
Süleyman Latif Yunusoğlu - Trabzon 1. sıra
İbrahim Kartal - Rize 1. sıra
Zafer Aydemir - Artvin 1. sıra
Hasan Çalış - Karaman 1. sıra
Süleyman Nevzat Korkmaz - Isparta 1. sıra
Nazif Aktürk - Burdur 1. sıra
Beytullah Asil - Eskişehir 1. sıra
Necati Özensoy - Bursa 1. sıra
Cumali Durmuş - Kocaeli 1. sıra
Mehmet Akif Paksoy - Kahramanmaraş 1. sıra
Mustafa Enöz - Manisa 1. sıra
Ertuğrul Kumcuoğlu - Aydın 1. sıra
Emin Haluk Ayhan - Denizli 1. sıra
Metin Deniz Savaş - Uşak 1. sıra
Mustafa Gül - Elazığ 1. sıra
Rıdvan Yalçın - Ordu 1. sıra
Murat Özkan - Giresun 1. sıra
Şemsettin Özkan Karaköseoğlu - Zonguldak 1. sıra
Ahmet Duran Bulut - Balıkesir 1. sıra
Mustafa Kemal Çeyiz - Çanakale 1. sıra
Kemalettin Nalçı - Tekirdağ 1. sıra
Cemalettin Unlu - Edirne 1. sıra
Mansur Şen - Bolu 1. sıra
İlhami Yılmaz - Karabük 1. sıra
Ahmet Bukan - Çankırı 1. sıra
Mehmet Şişek - Sinop 1. sıra
Osman Durmuş - Kırıkkale 1. sıra
Hasan Özdemir - Gaziantep 1. sıra
Fikret Şinasi Kazancıoğlu - Malatya 1. sıra
Sabri Şimşek - Ağrı 1. sıra
Abbas Bozyel - Iğdır 1. sıra
Murat Koç - Van 1. sıra
Ekrem Sütçü - Ardahan 1. sıra
Abdullah Arzakçı - Diyarbakır 1. sıra
Şerafettin Deniz - Bitlis 1. sıra
Muhlis Karslı - Muş 1. sıra

SAMANYOLU

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious