MHP, kliplerle hükümeti eleştiririyor! İşte o klipler

MHP, kliplerle hükümeti eleştiririyor! İşte o klipler.7651
  • Giriş : 29.06.2007 / 19:05:00
  • Güncelleme : 29.06.2007 / 19:10:37

MHP, 22 Temmuz seçimlerine yönelik çalışmalarında kliplerle hükümeti eleştiririyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Geçen hafta hazırlanan “A’dan Z’ye RTE” adlı klibi CD’lerle teşkilatlarına gönderen MHP’nin ikinci klibi de tamamlamak üzere olduğu öğrenildi.

İlk klipte, Başbakan Erdoğan’ın, vatandaşlara söylediği “Lan terbiyesizlik yapma, hadi ananı da al git”, “toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya”, “Sayın Öcalan düşüncelerinin değil, şu anda, almış olduğu kellelerin hesabını veriyor” “askerlik yan gelip yatma yeri değildir” sözleri ile eski Tarım ve Köyişleri Bakanı Sami Güçlü’nün “Gözünüzü toprak doyursun” ve Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın da “Babalar gibi satarım” ifadelerine yer verilmişti.

MHP’nin ikinci klibinde ise “terör” ve “ekonomi” konularında AKP Hükümeti’nin gaflarına yer vereceği bildirildi. Tamamlanmak üzere olan klipte, ekonomide başarısız olunduğu ve terörün artık kafa tutar hale geldiğinin vurgulanacağı kaydedildi. Yine Başbakan Erdoğan ile bazı bakanların görüntüleri ve söylemlerine de yer verilecek olan klipte, AB ile ilişkilerdeki başırısızlığın da ifade edileceği belirtildi.

Talabani ve Barzani’nin görüntü ve konuşmalarının da yer alacağı klibin dünyanın en görüntü paylaşım sitesi ’YouTube’a da gönderileceği öğrenildi. Klibin ayrıca CD’lerle parti teşkilatlarına da gönderileceği bildirildi.

 

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious