MHP: AKP'ye rağmen başarı istiyoruz

MHP: AKP'ye rağmen başarı istiyoruz.54203
  • Giriş : 19.10.2008 / 14:43:00

Bahçeli'nin toplantının ilk oturumunda ülke gündemine ilişkin konuları değerlendirdiğini belirten Toskay, yaklaşan yerel seçimlerin demokrasi ve parti açısından öneminin vurguladığını aktardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, partisinin Kızılcahamam toplantısında, ''MHP'nin Türkiye'nin içinden geçtiği zor dönemde ağır sorunların çözümüne katkıda bulunmaya devam edeceği, AK Parti iktidarının demokratik rejimi zorlayan uygulamalarına rağmen seçimlerde başarılı olmak için kararlı şekilde çalışmalarını sürdüreceği ve Türk milletinin partilerine teveccüh göstereceği görüşünün paylaşıldığını'' bildirdi.

Toskay, yaptığı yazılı açıklamada, MHP milletvekilleri ve Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla 17-19 Ekim arasında Kızılcahamam Patalya Oteli'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilişkin bilgi verdi.

Bahçeli'nin toplantının ilk oturumunda ülke gündemine ilişkin konuları değerlendirdiğini belirten Toskay, yaklaşan yerel seçimlerin demokrasi ve parti açısından öneminin vurguladığını aktardı.

Toplantıda daha sonra grup başkan vekilleri tarafından partinin geçen yasama dönemindeki çalışmalarının değerlendirildiğini kaydeden Toskay, yeni yasama yılında yürütülecek çalışmalar, toplumun ihtiyaçları ve sorunları açısından ele alındığını, daha etkin ve verimli hale getirilmesi için gerekenlerin ortaya konulduğunu ifade etti.

Toskay, toplantıda, Bahçeli'nin talimatıyla hazırlanan ''Küresel Finans Krizi İzleme ve Değerlendirme Komisyonu''nun ilk raporunu sunduğunu ve katılımcıların görüşlerini ifade etmelerinin ardından Bahçeli'nin genel bir değerlendirme yaptığını belirtti.

Tunca Toskay, ''Toplantı sırasında, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye'nin içinden geçtiği zor dönemde ağır sorunların çözümüne katkıda bulunmaya devam edeceği, AK Parti iktidarının demokratik rejimi zorlayan uygulamalarına rağmen seçimlerde başarılı olmak için kararlı şekilde çalışmalarını sürdüreceği ve milletimizin partimize teveccüh göstereceği görüşü paylaşılmıştır'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*