MHP İl başkanlığına baskın

MHP İl başkanlığına baskın.10677
  • Giriş : 06.04.2008 / 21:41:00

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Akdeniz Üniversitesi'ndeki olaylara karışan bazı kişilerle ilgili MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar'ın ifadesine başvurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Akdeniz Üniversitesi'nde iki grup arasında meydana gelen kavganın ardından MHP Antalya İl Başkanlığı'na baskın yapan Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olaylara karışan bazı kişilerle ilgili MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar'ın ifadesine başvurdu. İl binasında bulunan bazı gençleri olayla ilgili sorgulayan ekipler, AÜ bahçesinde etrafa ateş açtığı görüntülenen Ömer U. adlı kişinin partiyle ilişkisi olup olmadığını araştırdı.

Ömer isimli kişinin partiye üye olmadığını, sadece sempatisi olduğu için partiye gidip geldiğini belirten MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar, ``Görüntülerde etrafa ateş açan kişinin partiye girip çıktığı doğru. Fakat kendisinin yönetimimizle alakası yoktur. Partimize binlerce kişi giriyor, hepsini tanımamız imkansız. Sadece kimsesi olmayan bir kişi olduğunu biliyorum'' diye konuştu.

AÜ'de yaşanan olaylardan 4 gün önce Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan'a önlem alınması için bilgi verdiklerini vurgulayan Akar, ``Üniversite ile ilgisi bulunmayan yabancı kişeler bile üniversite içinde rahatça dolaşabiliyor. Sonra da öğrenci olmayan bir kişi yurtta kalan bir öğrenciyi bıçaklıyor. Burada sadece öğrencilerin değil, üniversite yönetiminin de büyük hatası var. Ayrıca 4 gündür önlem alınması için yetkililere çağrıda bulunuyoruz. Ama hiçbir yönetici bizi ciddiye almadı'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious