MHP istemedi, AKP'ye yeşil ışık yaktı

MHP istemedi, AKP'ye yeşil ışık yaktı.9732
  • Giriş : 31.12.2008 / 20:35:00

Antalya'nın Manavgat ilçesinde partisi MHP tarafından belediye başkanlığına aday gösterilmeyen Zeynel Şenol, AK Parti'ye yeşil ışık yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şenol, aday gösterilmesi halinde belediye başkanlığının üçüncü döneminde Manavgat Belediyesi'ni iktidar partisiyle buluşturacağını söyledi.

Şenol, AK Parti'nin 3 Ocak 2008 tarihinde Manavgat 100. Yıl Kapalı Spor Salonu'nda başta Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ve Antalya milletvekillerinin katılımıyla yapacağı genel teamül yoklamasında isminin öne çıkmasını beklediğini ifade etti. Şenol, "Partim MHP, 10 yıllık hizmetlerimize ahde vefa göstermedi. Bir teşekkürü bile çok görerek baba ocağından kapı dışarı etti. Genel başkan 'Gitsin, partimizden değil, AK Parti'den aday olsun' diye haber göndermiş. Manavgat'ın her santiminde Zeynel Şenol ve ekibinin hizmeti var. Halkıma hizmet vermeye devam edeceğim. Biz 6 ay önce 'partiniz ne olursa olsun adayınız Zeynel Şenol olsun' demiştik. Manavgat halkı bu çağrıya kulak verdi ve benim yeniden aday olmamı istiyor. Ben de bu çağrıya kayıtsız kalmayacağım." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*