MHP seçim çalışmalarına başladı

  • Giriş : 04.02.2007 / 00:00:00

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl İl Başkanlığı, Bingöl'deki 2007 yılı seçim hazırlıklarına MHP Kadın Kolları'nın toplantısıyla başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İktidara gelen her partinin başarısında kadınların rolünün büyük olduğunu söyleyen MHP Bingöl İl Başkanı Ali Köse, bu inançla kadın kollarını harekete geçirip il başkanlığında bir toplantı düzenlediklerini ifade etti. Partilerine bayanlar tarafından teveccühün büyük olmasının kendilerini sevindirdiğini kaydeden Köse, Türkiye'de tek başına iktidar hedefine emin adımlarla yürüyen MHP Bingöl'de de iktidar yürüyüşü kervanına, milletvekili çıkarıp katılmak amacındadır. Bu gücümüz Bingöl'de mevcuttur. Bunu kadın kollarımızın düzenlemiş olduğu seçim startı toplantısında da bir kez daha görmüş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız" dedi.

Toplantıda konuşan MHP Bingöl Kadın Kolları Başkanı Hilal Karahan, kadınlar tarafından ilginin ve heyecanın en üst seviyede olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Bu toplantıyla Bingöl'de seçim startını verdiklerini belirten Karahan, "Seçimlerde kadınların başarısı göz ardı edilemez. Biz Bingöl MHP Kadın kolları olarak gecemizi gündüzümüze katarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Seçimi alacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious