MHP seçimlerde Diyarbakır'da yok mu?

MHP seçimlerde Diyarbakır'da yok mu?.8009
  • Giriş : 30.10.2008 / 23:50:00

Bugün yapılan "MHP yerel seçimlerde Diyarbakır'da aday göstermeyecek" şeklindeki haberlere MHP'li Cihan Paçacı'dan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, Grup Başkanvekili Mehmet Şandır'ın “MHP'nin gerekirse Diyarbakır'da seçime katılmayabileceği” tarzındaki açıklamasının partinin resmi görüşü ve politikasını yansıtmadığını belirterek “Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin tüm il, ilçe ve beldelerinde MHP'li adayları ile eksiksiz olarak seçimlere katılacaktır” dedi.
Paçacı yaptığı yazılı açıklamada, MHP'nin yaklaşan yerel seçimlere Genel Merkez ve tüm teşkilatları ile yoğun bir tarzda hazırlandığını belirterek şunları söyledi:

Amacımız, mahalli idare seçimlerinde partimizi Türkiye'nin her yöresinde başarılı kılacak sonuca ulaştırmaktır. Grup Başkanvekilimiz Mehmet Şandır'ın bir kısım medyada yer alan 'MHP'nin gerekirse Diyarbakır'da seçime katılmayabileceği' tarzındaki açıklaması tamamen kendi şahsi görüşü olup, Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi görüşünü ve politikasını yansıtmamaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin tüm il, ilçe ve beldelerinde MHP'li adayları ile eksiksiz olarak seçimlere katılacaktır.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*