MHP: Şehit isimleri sokaklara verilsin

MHP: Şehit isimleri sokaklara verilsin.25258
  • Giriş : 27.02.2008 / 12:22:00

MHP Mersin İl Başkanlığı 'Güneş' operasyonunda şehit düşen askerlerin isimlerinin sokaklara verilmesi için kampanya başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MHP Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, Mersinlileri şehit isimlerinin sokaklara verilmesi için belediye başkanlarına faks veya telefon etmelerini istedi.

Şanlıurfalı şehidin kızının adının verildiği 'Güneş' operasyonunda şehit düşen 18 vatan evladı için "Haydi Mersinliler şehitlerimiz için göreve" adı altında bir kampanya başlattıklarını belirten Tat, tüm Mersinlileri bu kampanyaya destek olmaya çağırdı.

"Kahraman mehmetçiklerimiz, devletimiz ve milletimizin bekası için canlarını veriyorlar. Bizler de kahraman askerlerimize destek olmak, şehitlerimizin aziz hatıralarını ebediyen yaşatmak için, Mersin sokaklarına şehitlerimizin, isimlerinin verilmesini istiyoruz" diyen Tat şöyle devam etti: "Mersin'de yaşayan hemşerilerimizin, hangi siyasi partiye mensup olurlarsa olsunlar, şehitlerimize sahip çıkmak için oy verdikleri belediye başkanlarını faksla ve telefonla göreve davet etmelerini istiyorum. Şimdiden kampanyaya destek veren tüm Mersinlilere teşekkür ediyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious