MHP, Türkiye turuna çıkıyor

MHP, Türkiye turuna çıkıyor.13960
  • Giriş : 29.11.2016 / 09:23:00
  • Güncelleme : 29.11.2016 / 09:25:34

MHP seçmenleri ile buluşmak üzere Türkiye turuna çıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı ile MHP, son dönemdeki konsepti ve çalışmaları partililere anlatmak üzere tura çıkıyor.

Genel başkan yardımcılarının çıkacağı turda ilk toplantı 4 Aralık'ta İstanbul'da yapılırken ikinci toplantı İzmir'de gerçekleştirilecek.

MHP’nin son dönemdeki yeni konsepti ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme toplantıları MHP Genel Sekreteri İsmet Büyük Ataman koordinasyonunda yapılacak. İlk toplantının 3-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanırken, ikinci toplantı ise İzmir’de gerçekleştirilecek.  MHP Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, MHP Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Mehmet Günal, MHP Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili A.Kenan Tanrıklu’nun İzmir’de katılacakları toplantılara illerdeki tüm teşkilatlarının katılımı sağlanacak.

MHP politikalarının teşkilat mensuplarına aktarılmasını amaçlayan toplantılar partililerle istişare zemini de oluşturacak. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Mehmet Günal yapılan çalışmayla alakalı olarak, “Genel Başkanımızın talimatıyla gerçekleştireceğimiz toplantıları Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman koordinasyonunda yapacağız. İlk durağımız İstanbul. Sonraki haftada İzmir’de olacağız. Toplantılara başlamadan önce son ve kesin talimatları başkanlık divanımızda liderimizden alacağız” dedi.

TÜRKİYE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*