MHP'li Bal: Savaşı dikkatle takip ediyoruz

MHP'li Bal: Savaşı dikkatle takip ediyoruz.14186
  • Giriş : 09.08.2008 / 18:50:00

MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Gürcistan'daki çatışmalarla ilgili, ''Türk Cumhuriyetleri ile ulaşımımızın sağlandığı tek ülke Gürcistan'dır. Rusya ile Gürcistan arasındaki başlayan savaşı dikkatle takip ediyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Faruk Bal, Konya'nın Halkapınar ilçesinde partisinin ilçe başkanı Mehmet Bakkal'ı ziyaretinde yaptığı konuşmada, AK Parti Hükümeti'nin göreve geldiği günden bu yana akaryakıt fiyatlarının arttığını, bu nedenle çiftçinin zor günler geçirdiğini söyledi.

Kendi iktidarları döneminde yeşil kartlı vatandaş sayısının 1 milyon olduğunu ifade eden Bal, şunları kaydetti:

''Bu sayı bugün 10 milyona çıktı. Madem ekonomi iyiye gidiyor, halkın alım gücü yükseliyor, kişi başına düşen milli gelir yükseliyor, peki neden yeşil kart sayısı artmış? Bu ne demek oluyor sormak istiyorum. Ya yeşil kart işlemlerinde bir sakatlık var ya da (ekonomi iyiye gidiyor) masalları bir yalan.''

Bal, Kafkasya'daki çatışmalarla ilgili bir soru üzerine de ''Türk Cumhuriyetleri ile ulaşımımızın sağlandığı tek ülke Gürcistan'dır. Rusya ile Gürcistan arasındaki başlayan savaşı dikkatle takip ediyoruz'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*