MHP'li Bıçakçıoğlu'nun acı günü

  • Giriş : 03.09.2006 / 00:00:00

Trabzon’da meydana gelen kazada MHP Trabzon eski milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu’nun gelini Deniz Bıçakçıoğlu hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzon’un Maçka ilçesindeki trafik kazasında, MHP Trabzon eski Milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu’nun gelini Deniz Bıçakçıoğlu hayatını kaybetti. Deniz ve Rahman Polat Bıçakçıoğlu çifti, 10 gün önce evlenmişti.

Trabzon’un Maçka ilçesine bağlı Başar köyü Taşocağı mevkisinde, MHP Trabzon eski Milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu’nun oğlu Rahman Polat Bıçakçıoğlu yönetimindeki 61 AZ 519 plakalı cip, uçuruma yuvarlandı. Kazada Bıçakçıoğlu’nun gelini Deniz Bıçakçıoğlu (23) olay yerinde hayatını kaybetti.

Oğlu Rahman Polat da yaralandı.

Öğretmen olan Rahman Polat Bıçakçıoğlu (24) ile cipte bulunan meslektaşları Ahmet Özdemir (29) ve Müslüm Altuntaş (24) yaralandı. Yaralılar, Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinde tedavi altına alındı. Deniz ve Rahman Polat Bıçakçıoğlu çifti 10 gün önce dünya evine girmişti.

Rahman Polat Bıçakçıoğlu’nun kendisi gibi öğretmen olan eşi Deniz’in tayinini görev yeri olan Gümüşhane’nin Kürtün ilçesine aldırdığı, genç çiftin tayin işlemleri için gittikleri Kürtün’den 2 öğretmen arkadaşlarıyla birlikte Trabzon’a dönerken kaza geçirdikleri bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious