MHP'li Turgut'un İstanbul hedefi

MHP'li Turgut'un İstanbul hedefi.13382
  • Giriş : 06.02.2009 / 18:46:00

MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Turgut, boş vaatlerde bulunmayacaklarını belirterek, İstanbul için 5 yıllık hedefini istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Turgut, hamasi siyaset yapmayacaklarını, boş vaatlerde bulunmayacaklarını belirterek, ''Biz bu kent için oluşturduğumuz vizyonu 12 milyonluk İstanbul'la paylaşacağız'' dedi.

MHP İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda basına tanıtılan şehir planlamacısı Turgut, MHP ilçe belediye başkan adaylarıyla birlikte gezerek, hazırladıkları projeleri halkla paylaşacaklarını söyledi.

Kamuoyunun karşısına gerçekçi, ayağı yere basan projelerle çıkacaklarını ifade eden Turgut, seçimi kazanması halinde 5 yıl sonra İstanbul'un, sorunlarını çözmüş bir metropol olacağını iddia etti.

Turgut, bugün hala İstanbul'un çamuru ve çöpünden bahsedenlere, başkan olması halinde 5 yıl sonra belediyeciliğin nasıl yapıldığını göstereceklerini kaydetti.

Bunu gerçekleştirecek donanım ve birikime sahip olduklarını anlatan Turgut, ''İstanbul'un en küçük mahallesinden, en büyük ilçesine kadar sorunlarını çözeceğiz. Önümüzdeki günlerde, mesleki hayatımdaki son 15 yılda İstanbul için düşünüp, hayallerini kurduğum projeleri İstanbullularla paylaşacağım'' şeklinde konuştu.

Turgut, seçim çalışmaları süresince tartışmalardan uzak duracağını da belirterek, ''Hamasi siyaset yapmayacağız, birilerine çamur atmayacağız, karalamayacağız, boş vaatlerde bulunmayacağız. Biz bu kent için oluşturduğumuz vizyonu, 12 milyonluk İstanbul'la paylaşacağız'' diye konuştu.

MHP İl Başkanı İhsan Barutçu da halkın beklentilerini dikkate alarak, il teşkilatı ve genel başkanlarının kararı doğrultusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayını belirlediklerini söyledi.

Barutçu, Turgut'un 20 yıllık mesleki birikimiyle İstanbul'un sorunlarını akılcı ve tutarlı bir şekilde kısa sürede çözeceğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*