MHP'nin bazı belediye başkan adayları

MHP'nin bazı belediye başkan adayları.7873
  • Giriş : 14.12.2008 / 17:38:00

MHP, bazı seçim çevrelerinde belediye başkan adaylarını belirledi. MHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre MHP'nin kesinleşen bazı il belediye başkan adayları şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP'den yapılan yazılı açıklamada, MHP'den aday olmak üzere başvuruda bulunan aday adaylarıyla ilgili genel merkezde oluşturulan ''Ön Değerlendirme Kurulu''nca yapılan inceleme ve değerlendirmelerin Başkanlık Divanında görüşüldüğü ve başvurulardan bazılarının belediye başkan adayı olmalarının uygun görüldüğü ifade edildi.

Buna göre, Erzincan'da Erkan Karaman, Isparta'da Yusuf Ziya Günaydın, Kars'ta Settar Kaya, Malatya'da Cumali Ünaldı, Tokat'da Ümit Sarıtaşlı, Bayburt'ta İdris Aydın, Osmaniye'de ise Kadir Kara, MHP'nin kesinleşen bazı il belediye başkan adayları oldu.

Parti, ayrıca Adana, Afyon, Aydın, Çanakkale, Çorum, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Isparta, Mersin, İzmir, Kars, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Tokat, Trabzon, Yozgat, Bayburt, Kırıkkale ve Osmaniye'ye bağlı 122 ilçe ve beldede de belediye başkan adaylarını belirledi.

Ön Değerlendirme Kurulu'nun çalışmalarını sürdürdüğü ve belediye başkan adaylıkları netleşen isimler ve seçim çevrelerinin zaman zaman açıklanacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*