MHP'nin gözü kararsızlarda

MHP'nin gözü kararsızlarda.8490
  • Giriş : 04.07.2007 / 14:09:00
  • Güncelleme : 04.07.2007 / 14:15:34

Bahçeli, seçime günler kala kararsızları hedef aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 Temmuz seçim kampanyasını, kararsızların karar vereceği düşünülen son 13 günde yoğunlaştıracak.

Bahçeli, yaptırdığı anket ve kendi deneyimlerini dikkate alarak ’kararsız seçmen’in ağırlıklı olarak son 13 günde kime oy vereceğini kararlaştırdığı sonucuna vardı.

Bahçeli, bu tespitten hareketle seçime 13 gün kala seçim kampanyasını, hem medya reklam ve programlarını yoğunlaştıracak, hem de mitinglerini sıklaştırarak seçmeni partisi lehine etkilemeye çalışacak.

7 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK

MHP’nin Basın ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Mersin 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Şandır, "7 Temmuz’dan itibaren Türkiye’nin bütün büyük gazetelerinde ve bazı internet sitelerinde sürekli reklamlarımız, tanıtımlarımız çıkacak" dedi. Şandır sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye’de ilan tahtalarının yüzde 25’ini kiraladık. Bunlardaki tanıtımlarımız 1 Temmuz’dan itibaren başladı. Örneğin, Ankara’nın her 4 ilan tahtasının 1’inde MHP’nin ve liderinin mesajları var. MHP teşkilatları Türkiye genelinde binden fazla açık hava toplantısı yapıyor. Bu toplantılar aralıksız olarak da sürüyor. Genel Başkanımızın katıldığı büyük miting sayısı 25-30 arası olacak. Ama biz gittiğimiz her ilçe ve köyde kısa süreli mitingler yapıyoruz. Seçime kadar sadece Mersin’de yüzlerce miting yapmış olacağız. 14 Temmuz’da da Genel Başkanımızın katılacağı büyük miting var. 1.5 milyon aktif tanıtımcımız var. Teşkilatımız çok canlı, organize, sürekli hareket halinde. Sadece Mersin’de 100’den fazla seçim komisyonu günde ortalama 16 saat çalışıyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious