MHP'ye 3 bin 252 kişi birden katıldı

  • Giriş : 07.05.2007 / 00:00:00

MHP’nin geleneksel olarak düzenlediği Kuyuluk Çamlığı Şenlikleri’nin dördüncüsünde, 3 bin 252 kişinin partiye katıldığı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Tartar yaptığı açıklamada, MHP’nin bütün Türkiye’de olduğu gibi Mersin’de de hızla ilerlediğini belirterek, "Kuyuluk Çamlığı Şenlikleri’nde 3 bin 252 kişi partiye katıldı. Milliyetçi Hareket, milletin kendisi, milli iradenin tam temsilcisidir. Çünkü MHP, cumhuriyetimizin temel niteliğini koruyarak üniter yapıyı, milli devleti herhangi bir sarsıntıya uğratmadan, sosyal dokumuzu bozdurmadan, milletimizle kucaklaşarak kardeşliğin temsili olan yegane siyasi partidir" dedi.

Cumhuriyeti ve Türk devletini kuran zihniyetin, Türk milliyetçiliği olduğunu ve devleti kuran zihniyetin artık iktidar olma zamanı geldiğini ifade eden Tartar, 60. hükümetin MHP olmasının çok zaruri olduğunu vurguladı. "Şimdi bu göreve hazır olduğumuz gün bugündür. Bugün hakkımızı alacağımız iktidar olacağımız gün olmalıdır" diyen Tartar, "Partimize yüzlerce, binlerce insanlar akın akın katılarak, ülkenin kurtuluşunun tek çaresinin Milliyetçi Hareket olduğunu ifade etmektedirler. Son katılan arkadaşlarımız da buna bir örnek teşkil ediyor" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious