Michael Fink imzaya kaldı

Michael Fink imzaya kaldı.13694
  • Giriş : 23.04.2009 / 11:00:00

Beşiktaş, E. Frankfurt’un başarılı ön liberosu ile anlaşma sağladı. 27 yaşındaki oyuncunun, Alman kulübüyle olan sözleşmesinin bu sezon tamamlandığı, siyah-beyazlılara bedelsiz geleceği ifade edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fabian Ernst'in transferinden oldukça memnun kalan Beşiktaş, ikinci bir Alman oyuncuyu daha kadrosuna katıyor. Siyah-beyazlılar, Eintracht Frankfurt'un ön liberosu Michael Fink ile anlaşma sağladı, iş imzaya kaldı.

Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteğiyle yönetimin takibe aldığı Fink'in, bu sezon sonunda sözleşmesinin sona erdiği, dolayısıyla Beşiktaş'a bonservis bedelsiz geleceği ifade edildi. 30 Haziran 2009'da sözleşme süresini bitirecek olan futbolcunun bu tarihten sonra siyah-beyazlılara katılacağı vurgulandı. Denizli'nin bu oyuncudaki ısrarın arkasında, hem istenilen mevkide olmasının, hem de Alman disiplinini futboluna yansıtmasının olduğu öğrenildi.
Beşiktaş Yönetimi, sezon sonunda mukavelesi biten Cisse ile sözleşme uzatmayacağı belirtilirken, Bobo'nun ise istenildiği takdirde satılacağı vurgulandı.

Beşiktaş Yönetimi ve teknik heyetin, Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden futbolcu almayacağı, transferi Almanya'dan gerçekleştireceği vurgulandı.

Kimdir?
Doğum Yeri: Waiblingen
Doğum tarihi: 1 Şubat 1982
Boyu: 1. 83, Kilosu: 76
Önceki Takımları: Arminia Bielefeld, Stuttgart II

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*