Michael Jackson'ı öldüren ilaçlar

Michael Jackson'ı öldüren ilaçlar.10338
  • Giriş : 27.06.2009 / 22:10:00

Michael Jackson aşırı doz ilaçların kurbanı oldu... Amerikan medyası yıldızı ölüme götüren ilaçları yayınladı. İşte ölümcül ilaç kokteyli...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Pop müziğinin efsane ismi Michael Jackson'u ölüme götüren ve şarkıcının aşırı dozda aldığı ilaçlar belli oldu.

Dünya yıldızı, 3 güçlü Ağrı kesici, kas gevşetici ve antidepresan kullanıyordu.

Amerikan medyasında, Michael Jackson'un 'ölümcül kokteyl' olarak adlandırılan ilaçlar listesi yayınlandı. Buna göre Jackson, dünya turnesi öncesi formda kalmak icin narkotik sayılan üç güçlü Ağrı kesici ilaç kullanmaktaydı.

İKİSİ BİLE ÖLDÜRMEYE YETİYOR

Jackson'un kullandığı ilaçlardan ikisinin bile potansiyel olarak ölümcül sonuçlara yolaçabilecek kadar güçlü olduğu belirtildi. Amerikan medyasında Michael Jackson'a yakın kaynaklara dayandırılarak verilen haberlere göre, Jackson gunde 3 kez 'Demerol' adlı Ağrı kesici iğnesi olüyordu.

Ünlü şarkıcı aynı zamanda bir başka Ağrı kesici ilaç olan yalnızca reçeteyle satılan 'Dilaudid' adlı ilacı kullanıyordu.

Jackson bunların yanısıra 'Vicodin' adlı yine yalnızca reçeteyle satılan Ağrı kesici ilaç kullanmaktaydı.

XANAX DA VAR

Bu Ağrı kesicilerin yanısıra düzenli olarak kas gevşetici olarak Soma, yatıştırıcı etkisi olan “Xanax' ve anti depresyon ilacı olan 'Zoloft' kullanıyordu. Michael Jackson'un 'ölümcül kokteyl'inin son halkalarını da heyecan ve ürküntüye karşı aldığı 'Paxil', mide yanmasına karşı kullandığı 'Prilosec' adlı ilaçlar oluşturdu.

Michael Jackson'ın avukatı, sanatçının ölümünden sonra yaptığı açıklamada, Jackson'ın aşırı doz ilaç kullanımından olduğunu iddia etmişti. Avukat Brian Oxman, Jackson'ın dünya turnesi öncesi formda kalmak için aşırı dozda ilaç tükettiğini, çevresinin de buna göz yumup izin verdiğini söylemişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*