Michael Jackson'ın son provasından görüntüler

Michael Jackson'ın son provasından görüntüler.9657
  • Giriş : 29.06.2009 / 15:54:00

Las Vegas'daki malikhanesinde hayatını kaybeden Michael Jacson'un ölümünden bir gün önce yaptığı provoda çekilen fotoğraflar yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Michael Jackson'ın ölüm haberini veren ilk gazete olan Los Angeles Times, Jackson'ın ölmeden önce, Londra'da vereceği konserlere hazırlanmak için genel bir prova yaptığını ve onu görenlerin Jackson'ın “tam formda” olduğunu söylediğini yazdı.

ÖLÜMDEN BİRGÜN ÖNCE BÖYLEYDİ

Haberde, konserlerin sorumlusu Randy Phillips'in de genel provada hazır bulunduğu ve Michael Jackson'ın “mükemmel” olduğunu ve provanın, yıldızın laranjit sorununa rağmen gece yarısını geçtiğini söylediği ifade edildi.

Gazete, Jackson'ın menajeri Frank Dileo'nun, “Bir bardak su bile içmedi ya da dinlenmedi, şarkıdan şarkıya geçiyordu. Bana ne kadar mutlu olduğunu ve işlerin tam istediği gibi gittiğini söylemişti” dediğine de yer verdi.

Ölümünden sadece bir gün önce Los Angeles'teki Staples Center'da prova yaptığı söylenen Michael Jackson'ın burada çekilen üç kare fotoğrafı da yayımlandı. Reflex adlı fotoğraf ajansı tarafından çekilen fotoğraflarda Michael Jackson'ın son derece zayıfladığı ama enerjik bir hali olduğu görülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*