Michael Skibbe'nin 5 sıkıntısı!

Michael Skibbe'nin 5 sıkıntısı!.13734
  • Giriş : 09.08.2008 / 11:52:00

Kewell ve Linderoth’un ardından Ümit Karan’ın da sakatlanması nedeniyle gol yollarında formsuz Nonda’ya bel bağlayan Michael Skibbe’nin tadı kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

GALATASARAY 13 Ağustos Çarşamba günü Romanya'nın Steaua Bükreş takımıyla oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu ilk maçı öncesi sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Golcülerin formsuzluğu, Kewell ve Linderoth'un ardından Ümit Karan'ın da sakatlanması teknik direktör Skibbe'nin tadını kaçırdı.

Başta 1 numaradan başlayan soru işaretleri ve kararsızlık forvete kadar uzadı. Sakat futbolcuların çokluğu, Steau Bükreş maçı öncesi Michael Skibbe'nin oyuncu seçimleri ve oyun planını değiştirmeye zorluyor. İşte Steaua Bükreş maçı öncesi Skibbe'nin sıkıntıları...

De Sanctis-Aykut: İtalyan kaleci De Sanctis'in transferini en çok isteyen kişi olan Skibbe, Aykut'un formu sonrası kime görev vereceğine şaşırmış durumda.

Servet-Emre Aşık: Yedek stoperlerden biri olarak düşünülen Emre Aşık, Almanya kampının yıldızıydı. Servet'in Bursa maçındaki müthiş formu üzerine Alman hoca, Meira'nın yanında Servet'i mi yoksa Emre'yi mi oynatacağı konusunda kararsız kaldı.

Sabri-Barış: Almanya'daki hazırlık maçlarında Sabri'nin sağbekte yaptığı hatalar Skibbe kadar Futbol komitesinin de dikkatinden kaçmadı. Savunmada Sabri'ye daha çok görev veren Skibbe, Steaua maçına sağbeke Barış'ı hazırlıyor.

Lincoln konusu: Skibbe, Lincoln'e çok güveniyor. Hatta onsuz takımının oyun planını bile oluşturamayacağını söyledi. Sambacının maç eksikliği ve takımla çalışmalara bugün başlayacak olması sıkıntıya neden oldu.

Mecburen Nonda: Ümit Karan'ın sakatlığı nedeniyle Steaua Bükreş maçında forvette mecburen oynayacak olan Nonda'nın formsuzluğu Alman hocayı düşündürüyor.

Nonda ile özel görüşecek

Almanya kampında, "Yönetimle Nonda'nın durumununu görüşeceğiz" diyerek Kongolu golcünün gönderilebileceği imalarına yol açan Skibbe'nin, kendisine kırgın olan bu futbolcuyla hafta içinde bir görüşme yapacağı ve Steaua Bükreş maçına özel olarak hazırlayacağı ifade edildi.

G.Saray'da kaleden forvete kadar birçok soru yanıt beklerken, Steaua Bükreş maçında yeri garanti olan sadece 5 futbolcu bulunuyor. Bu oyuncular, Meira, Hakan Balta, Arda Turan, Mehmet Topal ve Nonda...

MURAT AKCA GÖZ AÇTIRMADI

G.Saray'ın dünkü idmanının son bölümünde yapılan çift kale maçta genç oyuncular Murat Akca (beyaz yelekli) ile Yaser Yıldız sık sık karşı karşıya geldi. Murat Akca, golcü rakibine göz açtırmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*