Microsoft, Office 2007 hazır

  • Giriş : 06.11.2006 / 00:00:00

Dünyaca ünlü yazılım şirketi Microsoft, Office 2007 programının yazılımının tamamlandığını ve ürünün 30 Kasım'dan itibaren piyasaya sürülebileceğini duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Raikes, yeni işletim sitemi Windows Vista ve elektronik posta programı 2007 Exchange'in de aynı gün piyasaya sürüleceğini bildirdi.

Microsoft yetkilisi Jeff Raikes 2007 gibi programların tümünün dünyadaki tüm kullanıcılara ulaşmış olacağının tahmin ettiklerini belirtti. Şirketin Office'in üretime hazır olduğunu duyurmasının, programın nispeten "kusursuz ve dağıtıma hazır olduğu" anlamına geldiği belirtiliyor.

Microsoft, haziran ayında Word, Excel ve Power Point gibi yazılımları da içeren Office 2007'nin piyasaya sürüş tarihini ileri almıştı. Windows Vista ve Office 2007, yatırımcıların şirketi diğer yazılımcı firmalarla rekabet edemedikleri gerekçesiyle eleştirdikleri bir dönemde Microsoft'un en önemli iki ürününe yaptığı katkıları temsil ediyor. Windows ve Office programları, Microsoft'un toplam gelirinin yarısından fazlasını oluşturuyor ve toplam kârının neredeyse tamamına denk geliyor.

İnternet arama motoru Google şirketi, hali hazırda kullanıcılara tüm Office uygulamalarını çevrimiçi olarak kullanmalarına olanak tanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious