Mıknatıs operasyonu

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Konya polisi tarafından düzenlenen "Mıknatıs Operasyonu" çerçevesinde birçok hırsızlık suçundan sabıkaları bulunan 7 kişilik hırsızlık çetesi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'nce Yeni Mahalle bölgesinde gerçekleştirilen operasyon çerçevesinde daha önce birçok hırsızlık suçundan sabıkaları bulunan hırsızlık çetesi çökertildi.

Operasyonda 3 adet motorsiklet, 2 adet tüfek ve çok sayıda dolu kovan , 3 adet oto teybi, 3 adet televizyon, DVD ve VCD çalarlar, çok sayıda cep telefonu, 1 adet çelik tencere, 3 edet sefer tası, cam bir kavanoz içinde esrar maddesi ve çesitli çalıntı eşyalar ele geçirildi.

"Mıknatıs Operasyonu" kapsamında gözaltına alınan ve birçok hırsızlık suçundan sabıkaları bulunan Murat Ö.(30), Ferdi E.(25), Erdoğan Y.(38), Nevzat Y.(36) ve Songül Y.(24) Konya Numune Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Adliyeye çıkarıldı. Hırsızlık çetesi ile ilişkileri bulunduğu belirlene Ş.Ö(17) ve K.Y(12) ise Konya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Ekiplerine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious