Milan Baros G.Saray'da iddiası

Milan Baros G.Saray'da iddiası.11638
  • Giriş : 25.08.2008 / 20:23:00

Çek futbolcunun kulübü Lyon ile görüşmek için Fransa'ya giden yönetici Haldun Üstünel'in bu transferi büyük ölçüde bitirdiği belirtiliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala birçok futbolcuyla görüşen G.Saray'ın Çek yıldız Milan Baros ile her konuda anlaştığı iddia edildi. 1981 doğumlu olan Milan Baros 1.84 boyunda... 59 kez Milli Takım formasını giyen Baros'un 31 golü bulunuyor...

ADNAN SEZGİN: "PAZARLIKLAR SÜRÜYOR"

Ligtv.com.tr'ye konuşan Adnan Sezgin ise Baros ile görüştüklerini doğruladı. Adnan Sezgin şöyle konuştu: "Milan Baros görüştüğümüz isimlerden bir tanesi. Ancak biten birşey yok. Pazarlıklar devam ediyor."

"HALDUN ÜSTÜNEL FRANSA'DA"

Bunun yanı sıra LİG TV Galatasaray muhabiri Pınar Argun Haldun Üstünel'in Fransa'ya gittiğini ve hem Lyonlu yöneticiler hem de Baros ile görüştüğünü ifade etti. Tarafların anlaşma zemini içerisinde olduğu bildirilirken bu transferde büyük aşama kaydedildiği fakat henüz kesin bir anlaşmanın yapılmadığı belirtildi.

MİLAN BAROS KİMDİR

27 yaşındaki Çek futbolcu Milan Baros'un hayatı bir hayli olaylı. Başta Liverpool olmak üzerere avrupanın bir çok kulübünde top koşturduktan sonra Aston Villa'dan Fransa'nın Lyon takımına Carew'e karşılık verilen Baros, 18 Nisan 2007'de yapılan Rennes maçında karşı takım oyuncusu Stéphane Mbia'ya yaptığı ırkçı hareketler sonrası büyük tepki topladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*