Milan Baros imzayı attı

Milan Baros imzayı attı.10148
  • Giriş : 28.08.2008 / 17:54:00

Baros, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı takıma bağlayan sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın yeni transferi Milan Baros, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı takıma bağlayan sözleşmeye imza attı. Baros'un Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki imza töreninde yeni imajı ve Galatasaraylı yöneticiler ile olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı

"BÜYÜK BAŞARILAR KAZANACAĞIM"

İstanbul'da olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Baros, "Benim İstanbul'da çok güzel hatıralarım var, burada Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazanmıştık, ümit ederim yeni kulübüm Galatasaray'da da büyük başarılara imza atacağım. Galatasaray'ın teklifini kabul etmek benim için çok kolay bir karar oldu, Galatasaray daha önce başarılarıyla adından söz ettirmiş bir kulüp. Türk Futbolu milli takımlar seviyesinde olduğu kadar, kulüpler seviyesinde de başarılı. Galatasaray'a karşı Liverpool'da da oynamıştım, bununla ilgili güzel hatıralarım var. Futbolda Türkiye'nin çok ilerleyeceğini düşünüyorum. Futbol bu ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herkes Galatasaray'ın turu geçmesini bekliyordu ama olmadı, hepimiz üzgünüz. Bu sezon da Galatasaray'ın çok başarılı olacağını düşünüyorum.Bu çok özel birşey, Avrupa'da böyle birşey hiç olmaz. Karşıınızda böyle bir taraftarın olması sizi başarıya iter. Bu destek çok güzel birşey. " dedi.

"BURAYA İYİ Futbol OYNAMAYA GELDİM"

Galatasaray büyük bir camia olduğunu ifade eden Milan Baros, "Galatasaray'a karşı Liverpool'da da oynamıştım, bununla ilgili güzel hatıralarım var. Futbolda Türkiye'nin çok ilerleyeceğini düşünüyorum. Futbol bu ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herkes Galatasaray'ın turu geçmesini bekliyordu ama olmadı, hepimiz üzgünüz. Bu sezon da Galatasaray'ın çok başarılı olacağını düşünüyorum. Hakan Türkiye'nin ve belki de Avrupa'nın en önemli hücum oyuncularından bir tanesiydi ama ben kimseyle karşılaştırılmak istemem. Ben buraya iyi Futbol oynamaya geldim, iyi Futbol hem taraftarın hem de teknik ekibin istediği şeydir. 15 Temmuz'dan beri takımla birlikte çalıştım, hiç sakatlanmadım. İyi antrenman yaptığımı düşünüyorum, altı haftalık bir çalışma evresinden geçtim." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*