Milano'da 10 bin Türk

Milano'da 10 bin Türk.40603
  • Giriş : 27.11.2007 / 13:15:00

Sarı-Lacivertli taraftarlara ayrılan 5 bin 250 biletin tamamının satıldığı, İtalyanlar'a ayrılan biletlerden alanlarla bu sayının 10 bini bulacağı ifade edildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bilet peşine düştüler


Şampiyonlar Ligi’ne Kadıköy’de İnter’i 1-0 yenerek başlayan, ardından CSKA Moskova ve PSV Eindhoven deplasmanlarından beraberlikle dönüp, Şükrü Saracoğlu’nda Hollanda ekibini 2-0 mağlup eden Fenerbahçe’nin ortaya koyduğu Futbol ve aldığı sonuçlar, seyirci patlaması yarattı. Öyle ki, İnter maçı için 85 bin kişilik Giuseppe Meazza Stadı’nda Sarı-Lacivertli taraftarlara ayrılan 5 bin 250 biletin tamamı satıldı. Bilet bulamayanlar, karaborsadan edinmek için harekete geçti.

Karaborsadan alıyorlar


Özellikle İtalya’ya yakın Avrupa ülkelerinden gelen gurbetçilerimizin, İnter kulübü taraftarlarına ayrılan biletlerden edinmeye başladığı, ayrıca karaborsadan yüksek fiyatlarla bilet aldığı belirlendi. İnter tribünlerinden bilet alanlarla birlikte bugünkü karşılaşmada Giuseppe Meazza Stadı’nda 10 bin civarında Fenerbahçe taraftarının olması bekleniyor. Bu takdirde Fenerbahçe’nin şu ana dek bir Avrupa ülkesinde oynadığı bir karşılaşmada topladığı en yüksek taraftar sayısı olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious