Milleti hor gören Aysun'a destek M.Ali Birand'tan geldi

Milleti hor gören Aysun'a destek M.Ali Birand'tan geldi.15120
  • Giriş : 04.04.2008 / 13:46:00
  • Güncelleme : 04.04.2008 / 13:26:01

'AK Parti'ye oy verenler ayak takımı' diyerek gündeme oturan Aysun Kayacı'ya destek M.Ali Birand'dan geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çobanla benim oyum niye eşit?" dedi bir hafta boyunca gündemden düşmedi. Sözlerini gerçek anlamıyla değil kendi istedikleri gibi çevirdiğini iddia ettiği medyaya 'Nerenizle anlıyorsanız oralarına konuşayım' diyem Kayacı'ya programa elinde bir çiçek demetle gelen Mehmet Ali Birand destek verdi.

Program boyunca ağlamamak için kendini zor tutan Kayacı için Birand, 'Onun güzelliğini kullanıp, gündem yaptılar. Sen boşver üzülme' sözleri ile teselli etti.

Dün geceki programdan bazı bölümler:

Aysun Kayacı, "Vergi vermeyen dağdaki çobanın oyuyla benim oyum neden eşit?" sözlerini sarfetmesinin ardından gelen ağır eleştirilere dün yanıt verdi. Kayacı "Ben ülkemi sevdiğim için konuştum ya. Şimdi ağzıma tüküreyim, başka bir şey demiyorum" dedi. Aysun Kayacı dün akşam NTV'de yayınlanan "Haydi Gel Benimle Ol" adlı programda söylediklerinin 'herhalde manken olduğu' için fikri düzeyde tartışılmadığını savunarak şöyle konuştu: "Bu konu fikir düzeyinde konuşulabilecekken, asla bir konuşmaya ve tartışmaya yol açamamışım. Maalesef herhalde manken olduğum için. İnsanlar rencide olmuşlar, bir soru cümlesinden nasıl rencide olabilirler. Bir soru sordum. Cevabını da verdim. Bir soru cümlesinden bana hakaret etmek niye?" Sözlerinin yanlış anlaşıldığını da söyleyen Kayacı, "Benim üzüldüğüm nokta gençlerin bu ülkede fikirlerini söyleyemiyor olması. Yeni fikirlerin olmadığı, gençlerin konuşamadığı bir ülke hiçbir yere gitmez" dedi.

'KEŞKE İZLESELERDİ'

Kayacı daha sonra "Keşke izleseler. Geçen hafta 'Ben de oradan geldiğim için o yüzden en çok benim konuşmaya hakkım var' diye bir söylemde bulundum. Yani nerelerinden anlıyorlarsa oralarına konuşayım" deyince Müjde Ar 'bravo Aysun' diyerek destekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious