Milletvekilleri halı sahada şov yaptı

  • Giriş : 03.03.2007 / 00:00:00

Burdur'da yeni yapılan halı sahanın açılışına katılan protokol üyeleri, futbol konusundaki becerilerini ortaya koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Milletvekilleri halı sahada şov yaptı
Burdur'da yeni yapılan halı sahanın açılışına katılan protokol üyeleri, Futbol konusundaki becerilerini ortaya koydu. Özellikle AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik ile CHP'li Vekil Ramazan Kerim Özkan'ın karşılıklı paslaşmalar yaptığı halı sahada, ilginç siyasi şakalar da yapıldı.

Burdur Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı tarafından yaptırılan 2 halı saha ve restoran törenle hizmete açıldı. Yaklaşık 500 bin YTL harcanarak yapılan tesislerin açılışına AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, CHP Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Aydın Bacık, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, İl Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, Organize Sanayi Bölge Başkanı Feyzi Oktay, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Burdur'a bir spor tesisi daha kazandırmanın sevincini yaşadıklarını söyleyen Feyzi Oktay, tesislerin 10 yıllığına Küçükkaya Kaplamacılık Limited Şirketi'ne kiralandığını bildirdi. Tesislerin toplam 14 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu dile getiren Oktay, bunun içinde kapalı ve açık halı sahalar, oyun parkı, restoran, açık teras ve idare binası olduğunu aktardı.

Açılışta verilen kokteylde konuşan protokol üyeleri, Burdur'a yatırım yaparak kentin gelişmesine katkı sağlayan herkese destek olduklarını ve bundan sonra da olacaklarını söyledi.

Kokteylden sonra kapalı halı sahaya giden protokol üyeleri, Futbol tecrübelerini konuşturdu. TBMM Futbol Takımı'nda yer alan Milletvekili Bayram Özçelik, yaptığı hareketler ve şutları ile beğeni topladı. Özçelik'in CHP'li Milletvekili Özkan ile karşılıklı paslaşması sırasında ilginç espriler de yapıldı. Halı sahada milletvekillerinin yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Celal Aydoğan ve oda başkanları da kaleye şut denemesi yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious