'Milli formayı giymeye koşa koşa giderim'

  • Giriş : 09.06.2006 / 00:00:00

Ülkerspor'un milli basketbolcusu İbrahim Kutluay, milli takıma çağrıldığı zaman hiçbir mazeret göstermeden koşa koşa gideceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dün açıklanan Milli Takım kadrosu hakkında şuan herhangi bir fikir belirtmeyeceğini söyleyen başarılı oyuncu, önümüzdeki günlerde daha iyi düşünüp konuyla ilgili konuşacağını ifade etti.

Bu arada milli takıma çağrıldığı için gurur duyduğunu belirten İbrahim Kutluay, "Ne olursa olsun Milli Takım formasını giymek için çağrıldığım yere giderim" dedi. Kutluay, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Milli takıma çağrıldığım zaman sakatım, yorgunum, çocuğum olacak gibi mazeretler ileri sürmeden koşa koşa giderim. Her Türk evladının yapması gerekenin bu olduğuna inanıyorum. Çünkü ben bu ülkede sevilen bir sporcu olduysam milli takımda gösterdiğim perfonmans sayesinde oldum. Bu formanın hakkını vermek için her zaman hazırım. Ben bu düşüncedeyim. Ben de, Mirsad da bu ülkeye ve milli formaya 12-13 senedir emek veriyoruz. Bu forma için defalarca sakatlandık, elimizi, burnumuzu kırdık. Şartlar ne olursa olsun çağrıldığım sürece bu formayı giyeceğim.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious