Milli takım Bosna'ya hazır!

Milli takım Bosna'ya hazır!.12470
  • Giriş : 20.11.2007 / 21:49:00

A Milli Futbol Takımı, Bosna-Hersek maçı hazırlıklarını tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli Futbol Takımı, 13. Avrupa Şampiyonası elemelerinde Bosna-Hersek ile yarın yapacağı son grup maçının hazırlıklarını tamamladı.

Ali Sami Yen Stadı'nda, teknik direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan ve ilk 15 dakikası basına açık olan antrenmanda, futbolcuların taktik ağırlıklı bir çalışma yaptıkları öğrenildi. Sakatlığı nedeniyle dünkü antrenmanda yer almayan Hakan Balta'nın, bugün takımla birlikte çalıştığı bildirildi.

Milli takım doktoru Cengiz Dinç, antrenman sırasında yaptığı açıklamada, Hakan'ın durumunun daha iyi olduğunu belirterek, ''Hakan'ın, ayak parmağında ezik vardı. Şu anda daha iyi ve takımla çalışabilecek durumda. Arda'nın ise dizinde problem vardı. Yaptığımız kontroller sonucunda, oynamasına bir engel olmadığını gördük. Yıldıray ise zaten yarın oynayamayacak ve bu akşam da otelde çalıştı'' dedi.

Antrenmanı, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ve başkanvekili Affan Keçeci de izledi. Neşeli olduğu görülen Ulusoy, çalışma öncesi Fatih Terim ile bir süre şakalaştı. Bu arada Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat da stada gelerek Haluk Ulusoy ile görüştü ve başarılar diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious