Milli Takım'da neşeli günler...

  • Giriş : 01.06.2006 / 00:00:00

Fatih Terim ile birlikte Almanya kampında yeni bir sayfa açan A Milli Futbol Takımı'nda yüzler gülüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Offenbach'ta oynanan Suudi Arabistan maçından sonra gece Köln yakınlarındaki kamp yerine dönen A Milli Futbol Takımı'nda futbolcular bugün öğle saatlerinde barbekü partisinde buluştu. Şiddetli yağmur nedeniyle otelin içinden çıkamayan futbolcularla, basın mensupları oluşturulan özel yağmurluklar altında barbekü partisine katıldı. Şiddetli yağmur partiyi olumsuz etkiledi. Parti sonrası basın mensupları futbolcularla birebir görüşme fırsatı da buldu.

Öte yandan Hasan Kabze ile Hüseyin Şimşir'in yaş günü de bugün kutlandı. Hasan Kabze 24, Hüseyin ise 26 yaşına girdi. Fatih Terim her iki futbolcuya da birer T-şört hediye etti.

"CAN'A TEBRİK YAĞDI"

Öte yandan Suudi Arabistan maçında çok iyi bir Futbol ortaya koyan Fenerbahçeli futbolcu Can Arat, Fatih Terim'in gözüne girdi. Basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda Suudi Arabistan maçını değerlendiren Fatih Terim, Can Arat ile Murat'ın defansta başarılı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'de ilk 11'de forma giymek istediği yolundaki sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirten Can, "Ben formaya olan ihtiyacımı ortaya koymak istedim. Ama bazı basın organlarında bu isteğim Fenerbahçe'den ayrılacağım yolunda yorumlanmış. Bu yanlış. Kulübümden ayrılacağım yolunda söz söylemedim."dedi.

Suudi Arabistan maçında defansta güven veren Beşiktaşlı Gökhan Zan ise, milli takıma kalıcı olmak istediğini belirterek, "Uzun yıllar Beşiktaş ve Milli Takım defansında oynamak istiyorum. Hatta Avrupa'da iyi bir takımda forma giyme planlarım bile var."diye konuştu.

Fatih Terim'in yeni gözdelerinden Nuri Şahin ise, Almanya kampının kendisi için son derece faydalı geçtiğini belirterek, "Fatih hocamın bana güvenmesi benim büyük avantajım. Bana güvenenleri mahcup etmemek için her geçen gün daha fazla çalışıyorum."diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious