Milli Takımda oynayacak mı?

Milli Takımda oynayacak mı?.15464
  • Giriş : 14.11.2007 / 12:14:00
  • Güncelleme : 14.11.2007 / 12:30:53

Fenerbahçe'nin golcüsü Semih Şentürk, milli takıma çağrılmayı beklemediğini, Norveç maçında şans verildiği takdirde elinden geleni yapacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

A milli takım, Euro 2008 elemelerindeki kritik Norveç maçının hazırlıklarını Estonya'nın başkenti Tallin'de sürdürüyor.

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla milli takıma çağrılan Gökhan Gönül, karşılaşmaya iyi hazırlanacaklarını ve kazanmak istediklerini söyledi. Genç sağ kanat oyuncusu, "Türk insanının yüzünü güldürmek istiyoruz. Ben de oynamak istiyorum" dedi.

Fenerbahçe'de bulduğu şansı iyi değerlendirerek milli takıma yükselen bir başka futbolcu olan Semih Şentürk, "hocam bana bu şansı verdiği için çok mutluyum. Çağrılmayı biraz beklemiyordum. Sans verilirse sonradan da girsem, elimden geleni yapacağım. Norveç'i yenecek güçteyiz" diye konuştu.

Uzun süren sakatlık döneminden sonra bu sezon yeniden iyi bir form yakalayan Nihat Kahveci, son iki maçı kazanmaları halinde finallere gideceklerini hatırlatarak, "sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız. Maçı kazanıp, mutlu bir şekilde ayrılmak istiyoruz" dedi.

32 yaşında milli takıma çağrılan Denizlispor'un kaptanı Yusuf Şimşek ise, "futbolun en olgun dönemindeyim. Hocamıza buradan çok teşekkür ediyorum. Zor maç. Arkamızda 70 milyon var onların desteğiyle bu maçı alacağız" diye konuştu.

Yıldıray Baştürk'ün Norveç maçında oynama ihtimalinin düşük olduğu belirtildi. Milli Takım doktoru Cengiz Dinç, "Yıldıray'ın sağ üst uyruk adalesinde ödem var. Maça yetişmesi zor gibi görünüyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious