Milli Takımı'ın hazırlıkları devam ediyor

  • Giriş : 27.05.2007 / 19:22:00

A Milli Takım'da Bosna&Hersek hazırlıkları devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İSTANBUL (CİHAN)-2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Haziran'da Bosna&Hersek ve 5 Haziran'da da özel maçta Brezilya ile karşılaşacak olan A Milli Takım hazırlıklarını sürdürdü.
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Milli Takımlar Baş Sorumlusu ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından yaptırılan antrenmanda Tümer ve Emre Belözoğlu antrenman başlamadan tekrar içeri girerek salonda çalıştı. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmanda oyuncular düz koşu yaptılar.

Milli Takıma ilk kez katılan Umut Bulut, Beşiktaşlı Serdar Kurtuluş ile Fenerbahçe kalecisi Serdar Kulbilge, Fatih Terim'e teşekkür ettiler. Ay-yıldızlı oyuncular Bosna&Hersek maçını kazanacaklarını ve gruptaki liderliklerini sürdüreceklerini belirtirken, 5 Haziran'da Almanya'da oynanacak olan Brezilya maçının da iyi bir hazırlık olacağını söylediler. Oyuncular A Milli Takım'da kalıcı olmak istediklerini de sözlerine eklediler.

Bu arada sakatlıkları bulunan Kayserisporlu Mehmet Topuz ve Antalyasporlu Uğur Kavuk, kadrodan çıkartıldı. Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, sağlık ekibi tarafından yapılan muayene ve tetkikler sonrasında, milli takımlar teknik heyetinin bu oyuncuların kamp kadrosundan çıkartılmasına karar verdiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious