Milli takımlara yeni sponsor

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

Futbol Federasyonu, Teknosa ile 2 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli takımın kamp yaptığı Polat Renaissance Oteli'nde gerçekleştirilen imza törenine, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Milli Takım antrenörleri ve futbolcular katıldı.
Affan Keçeci, sponsorluk anlaşmasıyla Teknosa'nın, milli takımlar teknoloji tedarikçisi olduğunu belirterek, ''(A) Milli Takım, şu anda grubunda lider. Teknosa da kendi sektöründe lider. Bu iki liderin buluşmasının, gelecekte federasyona, milli takımlarımıza, Teknosa'ya ve ülkemize sağlayacağı imkanlar bir hayli yüksek olacaktır. Bu sponsorluk ülkemize hayırlı olsun'' dedi.
Mehmet Nane ise Futbol Federasyonu'na teknoloji alanında destek olmayı amaçladıklarını ifade ederek, ''Bu birlikteliğin uzun soluklu olmasını istiyoruz. Umarım Yunanistan ve Norveç maçlarında da milli takıma uğurlu geliriz'' dedi.
Fatih Terim de milli takımlara ve Futbol Federasyonu'na her türlü katkıyı yapanlara teşekkür ederken, ''Teknosa'dan beklediğim, futbolcularımıza da bu ürünlerin yansımasıdır. Beni milli takıma yansıyacak olanlar ilgilendiriyor'' diye espri yaptı. Bunun üzerine Teknosa Genel Müdürü Nane, Fatih Terim'e ''Dükkan sizin'' dedi ve sembolik olarak bir anahtar verdi.
Konuşmaların ardından Affan Keçeci ve Mehmet Nane, sponsorluk sözleşmesini imzaladı. Nane, Keçeci ve Terim'e, Sony Vaio diz üstü bilgisayar ve Black Pearl cep telefonu hediye ederken, Keçeci de Nane'ye, üzerinde adının yazılı olduğu milli forma armağan etti. Futbolcuların odalarına da birer ''Ipod'' konulduğu öğrenildi.
Teknosa'nın, 2 yıllık anlaşma çerçevesinde Futbol Federasyonu'na 1 milyon YTL'lik teknoloji altyapısı sağlayacağı bildirildi.
Bu arada, gazetecilere verilen basın bültenlerinde, imza törenine katılacağı belirtilen Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, toplantıda yer almadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious