Milli voleybolcu tesettüre girdi

Milli voleybolcu tesettüre girdi.9959
  • Giriş : 16.05.2008 / 08:55:00

Türk Voleybol Milli Takımı'nın kaptanı Aysun Özbek tesettüre girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Filenin sultanlarından, Türk Voleybol Milli Takımı'nın ve Vakıfbank Güneş Sigorta Kulübü'nün kaptanı Aysun Özbek tesettüre girdi.

Filenin sultanı artık tesettürlü

Filenin sultanlarından, Türk Voleybol Milli Takımı'nın ve Vakıfbank Güneş Sigorta Kulübü'nün kaptanı Aysun Özbek tesettüre girdi.

5-6 yıl önce beş vakit namaz kılmaya başladığı takım arkadaşlarınca bilinen Aysun Özbek,bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Vakıfbank Güneş Sigorta yöneticilerine, "Bu yıl hacca gitmek istiyorum" diyerek voleybolu bıraktığını söyledi. Türk voleybolunun en iyi orta oyuncusu olarak bilinen Aysun Özbek'in en verimli döneminde bu ani kararı, arkadaşları, ailesi ve kulübünü şaşırttı. Yöneticilerin Aysun'u kararından döndürmek için çaba harcadığı öğrenildi. Bir yönetici, "Aysun'un kişisel kararına saygı duymak zorundayız, ancak kendisi ile bir yıl daha sözleşmemiz olduğunu ve bu yıl kurduğumuz güçlü kadro ile gerek Türkiye liginde gerekse Avrupa kupalarında kendisine büyük ihtiyacımız olduğunu söyledik. Tüm ısrarlarımıza rağmen, kendisi tesettüre girdikten sonra hac görevini yerine getirmeyi bu kararının da kendisinin tercihi olduğunu bize söyledi. Bu durumda yapacak bir şeyimiz yok" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious