Milliler, Norveç'i gözüne kestirdi

Milliler, Norveç'i gözüne kestirdi.12470
  • Giriş : 12.11.2007 / 20:58:00

(A) Milli Futbol Takımı, 13. Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda, Norveç ile yapacağı maçın hazırlıklarına Estonya'nın başkenti Tallinn'de başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde Le Coq Arena Stadı'nda gerçekleştirilen ve yaklaşık 30 dakika süren hafif çalışmada futbolcular, koşunun ardından kültür-fizik hareketleri yapmakla yetindi.

Antrenmana, üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdikleri açıklanan Serhat ve Mehmet Aurelio ile sakat olan Yıldıray katılmadı. Hafif sakatlığı bulunan kaleci Volkan Demirel ise koşunun ardından hafif yürüyüş gerçekleştirdi.

Sakatların durumu

Milli takım doktoru Cengiz Dinç, üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren Serhat ve Aurelio'nun tedavilerinin otelde sürdürüldüğünü belirtirken, Yıldıray Baştürk için ise, ''Yıldıray'ın sol üst uyruk adalesi tendom bölgesinde bir zorlanması var. Yarın MR'ı çekilecek ve durumu netlik kazanacak. Tedavisi sürüyor, ancak birkaç gün antrenmana çıkamayacak gibi gözüküyor'' dedi.

Dinç ayrıca, kaleci Volkan'ın ise Kayserispor maçında sol uyruk dış kısmına darbe aldığını ve bunun sonucunda kanamasının bulunduğunu dile getirdi. (A) Milli Futbol Takımı, yarın akşam yapacağı antrenmanla Norveç maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious