Milliler Almanya'ya gidiyor

Milliler Almanya'ya gidiyor.20917
  • Giriş : 16.05.2008 / 12:06:00

(A) Milli Futbol Takımı, İsviçre ve Avusturya'nın haziran ayında ortaklaşa düzenleyecekleri 2008 Avrupa Şampiyonası finalleri öncesi kamp çalışmaları için yarın Almanya'ya gidecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de sezonun bitiminin ardından, aileleriyle birlikte Antalya'da yaptıkları dinlenme amaçlı kampı 14 Mayıs Çarşamba akşamı tamamlayan, dünü izinli geçiren milliler, bu akşam İstanbul Polat Renaissance Otel'de toplanacak, yarın sabah da özel uçakla Almanya'ya hareket edecek.

1 Hazirana dek sürecek Almanya kampında milliler, Bielefeld yakınlarında küçük bir kasaba olan Marienfeld'de, Klosterpforte Hotel'de kalacak. Milliler, oldukça geniş bir alana yayılan otelin suni göl kenarına kurulan ayrı bir bölümünde kamp yapacak.

Türk Milli Takımı, Almanya'da kamp yaptığı süre boyunca 3 hazırlık maçı oynayacak. 20 Mayıstaki ilk maç, kamp yapılan otele 25 kilometre mesafedeki Bielefeld'de Slovakya ile olacak. 25 Mayısta Bochum'da Uruguay ve 29 Mayısta Duisburg'da Finlandiya ile de hazırlık maçları yapılacak. Bu maçlar için ay-yıldızlı ekip 125 kilometrelik mesafelere günübirlik gidip gelecek.

Ay-yıldızlı ekip, şampiyona için 1 Haziranda İsviçre'ye geçecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious